KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11277496
nr 1127 7496
Pastell
Oidentifierad konstnär, signerad. Sjö, 17x51
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 september 2017
kl 18:32:55
150 kr
200 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)